Diş Fiyatı Hesaplama

Yukarıda verilen tabloda size en uygun olan seçenekleri seçerek kendi diş fiyatınızı bulabilirsiniz. Unutmayınki bu fiyatlar belirli varsayımlar ile oluşturulmaktadır ve kesin bir fiyat vermemektedir. Kesin fiyatlar için uzman doktorların detaylı inceleme ve tahliller sonrasında klinikler verebilmektedir. Size hizmet veren klinikler bu tedavilerden her hangi birisini yaparken öncelikle çene röntgeni ve tahlil gibi istekleri bulunmaktadır. Dijital olarak bu kadar net bilgilerin toplanamayacağı için kesin fiyatlar bulabilme şansınızda olmuyor. Ama taban fiyatları baz alarak tedavinizin ortalama ne kadar fiyatlar ile olacağını diş fiyatı hesaplama tablosundan öğrenebilirsiniz!.

Diş Fiyatı Hesaplama Sapma Payı Ne Kadar?

Ortalama fiyatların esas alınarak hazırlandığı bu hesaplama tablosu tam anlamıyla kesin fiyatları vermemesinin temel nedenlerinden birisi şehirlere göre ve kliniklere göre fiyatların değişmesi, hastaların diş ve çene yapılarının farklılık göstermesidir. Tablo fiyatları hesaplarken belirli taban fiyatların çarpımını kullanarak hesaplamaktadır ve kadar farklılık arasında net sonuçlar vermemesi çok doğaldır. Sapma yapını hesaplamakta bir o kadar yanlış olmaktadır, ama olabildiğince güncel fiyatlar ile %70 oranında doğru fiyatları verdiğini söyleyebiliriz.


Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şeffaf Plak (Telsiz Ortodonti) Tedavisi

Oldukça yeni tedavi tekniklerinden biri olan bu yöntemde temel amaç daha düzgün sıralanan dişlere sahip olunmasıdır. …

Akvadent Diş Polikliniği Hizmetleri

İnsan vücudunda dişler çok önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Vücudun birçok bölümünü de etkilemektedir. …

Diş Eti Çekilmesi Nedir?

Diş eti çekilmesi yani diş atrofisi denilen olay dişleri saran dokunun, dişi veya kökünü dışarı çıkartarak çekilmesidir. …