Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

İmplant Fiyatları!.

Diş tedavi yöntemleri arasında en pahalı tedavilerden birisi olarak bilinen implant fiyatları aslında korkulduğu kadar fazla değildir. Sizin için en ucuz implant tedavi alternatiflerini ve fiyatlarını derledik.

Yerli implant markalarınında yaygınlaşması ile fiyatı bin liraya kadar düşen implant diş fiyatı ile artık herkes kolaylıkla implant yaptırabilmektedir. Alternatif tedavi yöntemlerine göre çok daha uzun ve kalıcı olan bu yöntem ön yargılar nedeniyle çok tercih edilmemektedir. Sizin için implant hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmeye ve ön yargılarınızı yıkmak için bu yazıyı yazıyoruz!.

2020 İmplant Fiyatları Güncel Fiyat Listesi!.

implant fiyatlarıYeni yılın başlarında olduğumuz bu dönemde birbirinden büyük fırsatlar ve indirimler olduğu gibi zam gelen hizmet veya ürünlerde olsada henüz İmplant diş fiyatlarında her hangi bir artış bulunmuyor. Fiyatları belirleyen asıl kaynakların diş kliniklerine göre değişiklik göstermesi ile orta seviye değişiklikler oluyor olsada genel implant diş fiyatları eski fiyatlar üzerinden devam ediyor diyebiliriz.

Fiyatlar bulunduğunuz şehir ve tedavi olduğunuz kliniklere göre değişebilmektedir. Tedavi hakkında detaylı bilgi almak için implant yapımı yazımızı inceleyebilirsiniz

TDB 2020 İmplant Fiyatları KDV Dahil %8
Kemik İçi İmplant (Tek Silindirik İmplant Ücreti Hariç)  1400 TL
Sert doku greftleme ( kemik tozu ücreti hariç )  650 TL
Overdenture İmplant Ücreti Hariç (Tek Çene)  2540 TL
İmplant Çıkartılması  550 TL
Veneer Kron ( Zirkonyum) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 535 TL
Veneer Kron ( Porselen ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 535 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )  1220 TL
Diş Çekimi  155 TL
Gömülü Diş Çekimi  495 TL

Ucuz İmplant ve Pahalı İmplant Arasındaki Farklar!

Fiyat araştırması yaparken hepimizin kafası karışabilir, bir klinikten alınan fiyatlar ile bir sonraki arasında büyük farklar bulunabilir, bu fiyat farklarının geneli kullanılan implant malzemesinin üretiminden ve kalitesinden kaynaklanmaktadır. Yerli implant her zaman diğer alternatiflerine göre daha ucuz olmuştur ve ucuz implant yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Fiyatları düşük olsada aslında düşünüldüğü kadar kalitesiz ürünlerde değillerdir.

Ucuz implant fiyatları

Bir diğer fiyatları değiştiren etkende diş poliklinik bölgesi ve kalitesidir. Hizmetlerini üst seviyede yapan ve en kaliteli ürünleri kullanan klinikler ister istemez diğer alternatiflerine göre daha uygun fiyatlar verebiliyorlar, yukarıdaki tabloda ortalama olarak sunulan implant fiyatları hakkında genel bir liste ekledik. Bu liste üzerinden implant fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarını yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz!.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 Yorum.

Site haritası yolu gösterir. | We ❤ Google |
implant fiyatları | dis teli fiyatı | Diş Taşı Temizliği