İmplant Fiyatları!.

Diş tedavi yöntemleri arasında en pahalı tedavilerden birisi olarak bilinen implant fiyatları aslında korkulduğu kadar fazla değildir. Sizin için en ucuz implant tedavi alternatiflerini ve fiyatlarını derledik.

Fiyatlar |  Bu yazı, 4 Şubat 2020 tarihinde yayınlandı!.

Yerli implant markalarınında yaygınlaşması ile fiyatı bin liraya kadar düşen implant diş fiyatı ile artık herkes kolaylıkla implant yaptırabilmektedir. Alternatif tedavi yöntemlerine göre çok daha uzun ve kalıcı olan bu yöntem ön yargılar nedeniyle çok tercih edilmemektedir. Sizin için implant hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmeye ve ön yargılarınızı yıkmak için bu yazıyı yazıyoruz!.

2020 İmplant Fiyatları Güncel Fiyat Listesi!.

implant fiyatlarıYeni yılın başlarında olduğumuz bu dönemde birbirinden büyük fırsatlar ve indirimler olduğu gibi zam gelen hizmet veya ürünlerde olsada henüz İmplant diş fiyatlarında her hangi bir artış bulunmuyor. Fiyatları belirleyen asıl kaynakların diş kliniklerine göre değişiklik göstermesi ile orta seviye değişiklikler oluyor olsada genel implant diş fiyatları eski fiyatlar üzerinden devam ediyor diyebiliriz.

Fiyatlar bulunduğunuz şehir ve tedavi olduğunuz kliniklere göre değişebilmektedir. Tedavi hakkında detaylı bilgi almak için implant yapımı yazımızı inceleyebilirsiniz

TDB 2020 İmplant Fiyatları KDV Dahil %8
Kemik İçi İmplant (Tek Silindirik İmplant Ücreti Hariç)  1400 TL
Sert doku greftleme ( kemik tozu ücreti hariç )  650 TL
Overdenture İmplant Ücreti Hariç (Tek Çene)  2540 TL
İmplant Çıkartılması  550 TL
Veneer Kron ( Zirkonyum) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 535 TL
Veneer Kron ( Porselen ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 535 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )  1220 TL
Diş Çekimi  155 TL
Gömülü Diş Çekimi  495 TL

Ucuz İmplant ve Pahalı İmplant Arasındaki Farklar!

Fiyat araştırması yaparken hepimizin kafası karışabilir, bir klinikten alınan fiyatlar ile bir sonraki arasında büyük farklar bulunabilir, bu fiyat farklarının geneli kullanılan implant malzemesinin üretiminden ve kalitesinden kaynaklanmaktadır. Yerli implant her zaman diğer alternatiflerine göre daha ucuz olmuştur ve ucuz implant yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Fiyatları düşük olsada aslında düşünüldüğü kadar kalitesiz ürünlerde değillerdir.

Ucuz implant fiyatları

Bir diğer fiyatları değiştiren etkende diş poliklinik bölgesi ve kalitesidir. Hizmetlerini üst seviyede yapan ve en kaliteli ürünleri kullanan klinikler ister istemez diğer alternatiflerine göre daha uygun fiyatlar verebiliyorlar, yukarıdaki tabloda ortalama olarak sunulan implant fiyatları hakkında genel bir liste ekledik. Bu liste üzerinden implant fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarını yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz!.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Ahmet dedi ki:

  Genelde implant fiyatı şehirlere göre değişiyor küçük şehirlerde fiyatlar daha ucuz olması gerekirken aslında rekabet olmadığı için daha pahalı oluyor İstanbulda implant yaptırmak 1,500 TL gibi fiyatlara çok kolayken Amasyada 2 bin lira altında fiyat veren yok.

 2. Şiirce dedi ki:

  Diş sağlığı bir çok açıdan önemli onun için en iyi kliniği seçmeye çalışıyoruz, burada gerekli tüm bilgiler verilmiş kesinlikle dikkate alınması gerekiyor ve önerilen klinikleri her açıdan profesyonel olduklarını gösteriyor.

 3. berat dedi ki:

  3 diş implant için fiyat alabilir miyim? İstanbulda bir semtten yaptırabilirim en uygun implant fiyatı verenleri tercih edeceğim bütçem biraz kısıtlı

 4. ömer dedi ki:

  bu diş sağlığı önemlidir ne kadar ucuz olursa o kadar kalitesiz oluyor fakat burada yapılan implantlar hem ucuz hemde 1. sınıf kaliteli gerçekten implant yaptırmak isteyenler buradaki klinikleri kesinlikle tavsiye ederim

 5. Cihan dedi ki:

  Liste ve makale çok iyi olmuş teşekkür ederim herkese de tavsiye ederim

 6. Esra K. dedi ki:

  İmplant yaptırmak istiyorum ama diş eti sorunlarımda var implant için sorun olur mu ve en ucuz implant yerli implantlar mı oluyor kalite farkı falan çok mu?

 7. Kent243768 dedi ki:

  İmplant fiyat bilgilendirmesinin yanı sıra ucuz ve pahalı implant arasındaki farklara da değinilmiş olması açısından gerçekten önemli bir paylaşım olmuş. Teşekkür ederim.

 8. bayram dedi ki:

  Detaylı ve itina ile hazırlanmış bilgiler. okuyup bilgi sahibi olmak gerekir. teşekkür ederim.

 9. mikail dedi ki:

  Çok şükür şuan da ihtiyaçım yok ama olanlarda ALLAH yardımcıları olsun güzel paylaşım olmuştur teşekkürler..

 10. serdar dedi ki:

  implantlar hakkında gerçekten çok değerli bilgiler fiyatlar olsun kalitesi olsun açıklayıcı bilgiler var.

 11. Magazin Teknoloji dedi ki:

  implant fiyatları hakkında bilgi için sağolun.

 12. On Numara dedi ki:

  Gayet güzel bir çalışma olmuş bu önemli bilgiler için çok teşekkür ederim…

 13. Gökçen dedi ki:

  Oldukça güzel açıklamışsınız. Faydalı bir yazı olmuş.

 14. Adem dedi ki:

  Sankki ben daha uygun fiyata yaptırıyordum. Daha geçen gün 700 den yaptırdığımı hatırlıyorum.

 15. Ahmet Yıldız dedi ki:

  Bence fiyatlar gayet uygun uzun zamandır araştırma yapıyorum bu konu hakkında en uygun fiyatı burada gördüm. en kısa sürede size ulaşacağım .

 16. Sevda dedi ki:

  Gayet güzel bi yer .çok memnun kaldım 🙂 elinize sağlık 🙂

0
Akvadent Diş Polikliniği Hizmetleri

Akvadent Diş Polikliniği Hizmetleri

İnsan vücudunda dişler çok önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Vücudun birçok bölümünü de etkilemektedir. Dişte oluşan sorunlar ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. Bu...

0
Diş Eti Çekilmesi Nedir?

Diş Eti Çekilmesi Nedir?

Diş eti çekilmesi yani diş atrofisi denilen olay dişleri saran dokunun, dişi veya kökünü dışarı çıkartarak çekilmesidir. Bunun sonucunda diş...

0
Diş Dolgusu Fiyatları

Diş Dolgusu Fiyatları

Diş Dolgusu, çürük ya da çeşitli nedenlerden dolayı zarar gören dişlere uygulanan bir yöntemdir. Çürümüş ya da zarar görmüş dişlerin...