Tekerlekli Sandalye Olan Diş Klinikleri

Diş sorunları herkes için devam eden bir sorundur, yürüme engeli veya geçici rahatsızlığı bulunan kişilerin kullanabileceği tekerlekli sandalyeler diş polikliniklerindede yer almaktadır. Sizin için diş kliniği içerisinde olması gerektiğini düşündüğümüz tekerlekli sandalyeden bahsetmek istiyoruz.

Dolaşım ve yer değiştirme sorununa büyük ölçüde çözüm olan tekerlekli sandalyeler hakkında neler biliyorsunuz? Sizin için tarihten günümüze tekerlekli sandalyeleri inceledik ve diş kliniği için yararlarından bahsettik.

Tekerlekli Sandalye Nedir? Tarihten Günüze Tekerlekli Sandalye!.

Normal tekerlekli sandalyelerin yanında, akülü tekerlekli sandalyeler yaklaşık 2000 yıllarından bu yana Türkiye’nin dört köşesinde yüzlerce hatta binlerce engelli tarafından kullanılmaktadır, Bundan dolayı da kalitesini ve dayanıklılığını ispatlamış bir marka tekerlekli sandalye tercih edilmelidir.

Kalite ve dayanıklılığın yanı sıra ekonomik olanının da tercih edilmesi bir başka durumdur. Tekerlekli sandalye markası olarak BELMO, kalitesi güvencesi ve markası ile ön plandadır. Ayrıca, kişiye özel üretim hizmeti de vermektedir.

Tekerlekli sandalye ile yapılan onlarca spor dalı da bulunmaktadır ve her spor dalının ihtiyaçları doğrultusunda farklı dizayn edilerek farklı özelliklerde tekerlekli sandalye modelleri geliştirilmiştir.

Diş polikliniği tekerlekli sandalye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında teknik servisinin olması ve yedek parçasının bulunabilirliği gelir. BELMO markası Teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli olarak yeni nesil tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye piyasaya süren bir markadır. Ayrıca akülü tekerlekli sandalyelerde kuru tip ya da jel aküler kullanılması standart gereğidir.

İnternet üzerinden de aradığınız tekerlekli sandalyeyi de satın alabilirsiniz. Hatta bu firmalar kurulum ve teknik destek de sağlamaktadır. Katlanabilir ve Akülü tekerlekli sandalyeler ekonomik ve uygun fiyatları ile pratik kullanımları konusunda da ön plana çıkmaktadır. Tekerlekli sandalye ile ilgili iş yapan firmalar atölye işçiliği sergilenmektedir. Bu konuda üretici yerler detaylı bir geçmişe sahip değildir.


Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şeffaf Plak (Telsiz Ortodonti) Tedavisi

Oldukça yeni tedavi tekniklerinden biri olan bu yöntemde temel amaç daha düzgün sıralanan dişlere sahip olunmasıdır. …

Akvadent Diş Polikliniği Hizmetleri

İnsan vücudunda dişler çok önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Vücudun birçok bölümünü de etkilemektedir. …

Diş Eti Çekilmesi Nedir?

Diş eti çekilmesi yani diş atrofisi denilen olay dişleri saran dokunun, dişi veya kökünü dışarı çıkartarak çekilmesidir. …